Dlaczego ludzie wybierają ofertę Vivus

Na pewno wszyscy którzy orientują się trochę w finansach lub szukali kiedykolwiek jakichś informacji na temat pożyczek i kredytów, wiedzą, że firmy pożyczkowe, oferujące chwilówki przez Internet, zyskują coraz większą popularność. Ma to z całą pewnością związek z tym, że po pierwsze ludzie mają coraz więcej problemów z uzyskaniem kredytu w banku, a po drugie, szybkość z jaką można uzyskać pieniądze, zachęca do składania wniosków w takich firmach.

Jak pokazują różnego rodzaju statystyki, największą popularnością jeśli chodzi o firmy finansowe cieszy się firma Vivus. Chociaż pojawiła się ona w Polsce stosunkowo niedawno, to jednakże dzięki doświadczeniu zdobytemu w innych krajach, zaproponowała Polakom bardzo atrakcyjną ofertę, która sprawia, że to właśnie w tej firmie są składane najczęściej wnioski o pożyczki.

Dlaczego ludzie wybierają ofertę Vivus

Powodów tego stanu rzeczy jest kilka. Przede wszystkim dla każdego nowego klienta, Vivus proponuje pożyczki za darmo. Co to oznacza? Jeśli ktoś składa w Vivus wniosek po raz pierwszy, nie musi płacić żadnych odsetek, prowizji itp. Oddaje dokładnie tyle ile pożyczył. Chyba że nie spłaci pożyczki w ciągu 30 dni, to wtedy niestety koszta związane z pożyczką należy ponieść. Ta oferta przyciąga wszystkich jak magnez, gdyż rzadko kiedy spotykamy się z sytuacją, by ktoś pożyczał nam pieniądze i nie chciał w związku z tym żadnych pieniędzy.

Kolejnym powodem dla którego klienci wybierają Vivus jest fakt, że cała procedura związana z udzieleniem pożyczki jest niezwykle prosta. Wystarczy zarejestrować się w bazie danych firmy, zweryfikować szybko swoje dane, złożyć prosty wniosek i przy pozytywnej decyzji, pieniądze od razu są przelewane na rachunek wnioskodawcy. Jak więc widać, nie musimy mieć przygotowanych zaświadczeń o dochodach, czy też innych dokumentów potwierdzających nasze dochody. Jest to więc znakomita okazja dla osób pracujących „na czarno”, na pół etatu, czy na umowach „śmieciowych”. W banku nikt nie pożyczy im pieniędzy, a tutaj spokojnie mogą aplikować o pieniądze.

Pożyczając pieniądze w Vivus, praktycznie nikt nie dowie się, że mamy przejściowe problemy finansowe. Albowiem wszelkie czynności związane z pożyczką, są wykonywane za pośrednictwem sieci komputerowej i aby pieniądze pojawiły się na koncie, nie musimy nawet wychodzić z domu. Nie ma poręczycieli, którzy muszą zabezpieczać pożyczkę, a nawet współmałżonek nie musi podpisywać zgody na złożenie wniosku.

Oferta Vivus jest też idealna dla tych, którzy chcą mieć pieniądze szybko na koncie. Albowiem jeśli mamy konto w tym samym banku co firma, już w 15 minut po złożeniu wniosku będziemy mieli pieniądze do dyspozycji. Ponadto firma pracuje przez 7 dni w tygodniu i każdego dnia wykonuje przelewy do pożyczkobiorców.

Jak więc widać, oferta Vivus z całą pewnością przypadnie wszystkim do gustu. I jeżeli firma będzie cały czas proponowała taki produkt jak obecnie, jeżeli sposób obsługiwania klientów będzie podobny jak to wygląda to dzisiaj, z pewnością będzie ona udzielała bardzo dużo pożyczek, może i stanie się liderem pośród wszystkich firm pożyczkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *