Pożyczka bez zdolności kredytowej przez internet – jak uzyskać?

Pożyczka bez zdolności kredytowej przez internet

JAK UZYSKAĆ POŻYCZKĘ BEZ ZDOLNOŚCI KREDYTOWEJ?

Osoby starające się o kredyt czy pożyczkę pozabankową, muszą liczyć się z tym, że ich zdolność kredytowa zostanie sprawdzona – ocenie poddawane są dochody oraz historia kredytowa w BIK, gdzie znajdują się informacje dotyczące zobowiązań finansowych danej osoby:

  • Kredyty hipoteczne
  • Pożyczki gotówkowe
  • Karty kredytowe
  • Inne

Biuro Informacji Kredytowej stanowi narzędzie, które odpowiedzialne jest za tworzenie historii kredytowej – spłacanie zobowiązań, kwestie dotyczące windykacji oraz sprawy rachunkowe. Wszystko to wpływa na wartość zdolności kredytowej. Jeżeli jest ona niewystarczająca, to o kredycie w banku czy poszczególnych firmach pozabankowych możemy zapomnieć.

POŻYCZKI BEZ SPRAWDZANIA BAZ

Istnieje szereg firm, które oferują pożyczki gotówkowe bez BIK i KRD. Na pożyczki w tym charakterze zazwyczaj decydują się osoby, które ze względu na swoją zdolność kredytową nie są w stanie otrzymać ich nigdzie indziej. Niekoniecznie muszą to być osoby pozadłużane – wystarczy bowiem, iż pracują „na czarno”, przez co oficjalnie nie posiadają dochodów, których brak wpływa negatywnie na ocenę potencjalnego pożyczkobiorcy.

O ile pożyczki te stanowią ostatnią deskę ratunku dla wszystkich tych, którzy nie mogą liczyć na tradycyjny kredyt w banku czy firmie pozabankowej, to jednak cechują się one większym oprocentowaniem, zatem jeżeli mamy taką możliwość, to lepiej zdecydować się na pożyczkę w formie ze sprawdzaniem baz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *