Pożyczka do 3000 w Netcredit.pl

Przyjęło się ogólnie, że firmy pożyczkowe oferują niewielkie sumy, które należy oddać w ciągu jednego miesiąca. Ale coraz częściej, na tym rynku możemy znaleźć propozycje różnych firm, które nieco odbiegają od tego standardu. Gdy popatrzymy chociażby na ofertę NetCredit, zauważymy, że firma ta pożycza już do 3 000 złotych, co nie jest już niską sumą. Wprawdzie okres spłat pozostaje ten sam i wynosi 30 dni, to jednak sama kwota może robić wrażenie.

Pożyczka do 3000 w Netcredit.pl

Firma NetCredit pojawiła się w naszym kraju pod koniec 2011 roku. Wcześniej funkcjonowała w Rosji, Czechach i na Łotwie. Dla swoich klientów ma ona szybkie pożyczki przez Internet, które nie wymagają zbyt dużego wysiłku, ani nie mają skomplikowanych procedur. I tak ubiegając się o gotówkę w tej firmie, nie musimy okazywać zaświadczeń o uzyskiwanych dochodach, nie musimy mieć żadnego zabezpieczenia, a nawet nie musimy popisywać weksla. Z tego też powodu, o pieniądze mogą się ubiegać prawie że wszyscy. Albowiem jeżeli firma nie sprawdza zaświadczeń o dochodach, to mogą wnioskować zatrudnieni „na czarno”. Lub te osoby, które w umowie mają wpisaną niższą kwotę niż rzeczywiście otrzymują. Nawet osoby pracujące dorywczo mogą złożyć wniosek, jednakże pod warunkiem, ze są pewne że będą miały w terminie spłaty gotówkę.

NetCredit nie kontroluje danych zgromadzonych w Biurze Informacji Kredytowej, więc osoby które nie mają zbyt dobrej punktacji w tej instytucji nie mają problemów z uzyskaniem pożyczki, albowiem nikt się nie dowie, że taka sytuacja ma miejsce. Ponieważ firma nie sprawdza zdolności kredytowej, o pożyczkę mogą się ubiegać ci, którzy nie posiadają wysokich dochodów, mają dużo osób na utrzymaniu, lub mają kredyty w bankach. Znacznie zwiększa to ilość ewentualnych klientów firmy, a taki na pewno był plan ich właścicieli.

Jednakże musimy sobie zdawać z faktu, że pomimo tego, że pieniądze nie otrzymujemy z banku tylko od firmy prywatnej, to i tak musimy ją spłacić w terminie, aby nie popaść w poważne finansowe tarapaty, poprzez wzrost zadłużenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *