Pożyczka w SMS365. Opis oferty i firmy.

Każda firma pożyczkowa, chce do minimum zredukować wszelkiego rodzaju formalności. Ma to na celu ułatwienie życia klientom tych firm, by szybciej i sprawniej uzyskać pożyczkę. Podobnie postępuje firma SMS365, w której wniosek o pożyczkę można złożyć za pośrednictwem sieci internetowej lub telefonu komórkowego. Dzięki temu by uzyskać pieniądze, nie potrzeba nawet wychodzić z domu, a wszelkie formalności zostaną załatwione w ciągu 15 minut.

Pożyczka w SMS365. Opis oferty i firmy.

Aby uzyskać pieniądze w SMS365, należy przede wszystkim zarejestrować się w bazie danych firmy. Wystarczą tylko dane znajdujące się w dowodzie osobistym. Podczas rejestracji podajemy także numer rachunku bankowego, na który firma przeleje później gotówkę, a także numer telefonu komórkowego. Właśnie za jego pośrednictwem firma będzie się kontaktować z klientem, a wnioskodawca może za pomocą esemesa składać wniosek o pożyczkę. Po rejestracji, dane należy zweryfikować. W związku z tym klient musi przelać 1 grosz z podanego wcześniej konta na rachunek SMS365.

Po tych wszystkich etapach związanych z rejestracją, można już składać wniosek o pożyczkę. Musimy zaznaczyć ile chcemy pożyczyć i po jakim czasie pieniądze zwrócimy. Maksymalna suma o jaką możemy wnioskować, uzależniona jest od tego czy jesteśmy stałym klientem firm czy też nie. Pierwsza pożyczka to maksymalnie 600 złotych, kolejna to 900, później 1 200, 1 500 i 2 000 złotych. W przypadku wniosków powyżej 2 000 złotych, firma w indywidualny sposób podchodzi do klienta. Maksymalna suma jaka jest w ofercie SMS365 to 3 000 zł.

Jak więc widać, nie ma potrzeby okazywania dokumentów potwierdzających dochody, nie musi się też proponować poręczyciela. SMS365 natychmiast po otrzymaniu wniosku przystępuje do jego weryfikacji i podejmuje decyzję. Jeśli jest pozytywna, a w zdecydowanej większości przypadków tak właśnie jest, pieniądze od razu przelewane są na konto pożyczkobiorcy. Otrzymane pieniądze można wykorzystać na dowolny cel, gdyż firma nie wnika na co zostaną one przeznaczone.

Należy jednakże pamiętać, aby pożyczkę spłacić w terminie, gdyż dzięki temu nie musimy ponosić dodatkowych kosztów, a ponadto możemy wtedy zwiększać przysługujący nam limit kredytowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *